This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

 

 

 

OSPLUBIAZ.W.INTERIA.PL

 

 

Serdecznie witamy Państwa na oficjalnej witrynie internetowej OSP Lubiąż. Wychodząc naprzeciw dynamicznemu rozwojowi przekazu informacji za pomocą sieci internetowej, również nasza straż postanowiła zaprezentować całej społeczności internetowej naszą szeroko zakrojoną działalność. Wielu członków naszej OSP to ludzie młodzi, ambitni i chętni do inicjowania wielu interesujących przedsięwzięć, którymi na naszej stronie chcielibyśmy podzielić się z Państwem. Mam nadzieję, że chociaż po części możemy Państwu przekazać to z czym członkowie naszej OSP spotykają się na co dzień. Wszystkich zainteresowanych lekturą na temat naszej działalności zachęcam do zajrzenia na pod strony tej witryny. Mam nadzieję, że Państwa opinie na temat naszej witryny będą przychylne, a wszelkie wskazówki i uwagi proszę kierować do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUBIĄŻU

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

MIASTO WWW